scorecardresearch

AK Parti Milletvekili Uğur Aydemir, Yerel Basınla Kahvaltıda Buluştu

18 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Milletvekili Uğur Aydemir; Yerel Basın ile Buluştu

Adalet ve Kalkınma Partisi Manisa Milletvekili Adayı Uğur Aydemir, Akhisar programına Akhisar’da faaliyet gösteren yerel basın mensupları ile Gülbeyaz-ı ziyafet Restorantta kahvaltıda buluştu. Son 4 yıllık milletvekili döneminde yaptığı icraatları sıralayan AK Parti Manisa Milletvekili ve Adayı Uğur Aydemir, Akhisar’da 20 yakın büyük projeye imza attıklarını ifade etti. Milletvekili Uğur Aydemir’e ayrıca Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Kadın Kolları Başkanı Arzu Kokaz, Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Karaoğlu ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Özellikle Akhisar’da yapılması hayal gibi görünün şehir içerisinden geçen devlet karayolu ile demiryolunun dışarı deplase edilmesi konusunun önemli bir iş olduğunu dönemi içerisinde de bu projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Aydemir, Gölmarmara-Salihli çevre yolunun da en kısa sürede biteceğini bu yolun uzun sürmesinin ise müteahhit kaynaklı sorunlardan olduğunu belirtti. Akhisar’da yapılması zor bir çok projeye imza attıklarını kaydeden Aydemir, özellikle Akhisar Devlet Hastanesi ek bina inşaatını yürüten derneğin inşaatı yarım bırakması ardından özel girişler gerçekleştirerek Sağlık Bakanlığınca inşaatın bitirilmesi konusunda büyük gayretler sarf ettiğini ayrıca ek bina inşaatının yapıldığı noktada bulunan lojmanların yıkımında da yine büyük gayretler sarf ettiğini dile getirdi.

Stadyum İnşaatı Hızla Devam Ediyor

Basın mensupları ile yapılan kahvaltının ardından Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Savaş Duman ile birlikte Akhisar stadyum inşaatında incelemelerde bulundu. Şantiye şefinden bilgi alan Aydemir, zemin etüd çalışmalarının başladığını ve yakın zamanda çimlendirme çalışmalarının başlayacağını verilen bilgiler ışığında Eylül ayına stadyumun oynanabilir şekilde yetişebileceğini kaydetti.
Etiketler