scorecardresearch

Akhisar Bakkallar Odasından, AK Parti İlçe Başkanılığına Ziyaret

5 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bakkallar, Akhisarlı Milletvekilinden Memnun

Akhisar Bakkallar Odası, 7 Haziran yerel seçimler öncesi Akhisar’da bulunan siyasi partileri ziyaretlerine devam ediyor. Akhisar Bakkallar Odası Başkanı Zafer Kara ve yönetim kurulu üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi ve bugün de Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Daha önceki ziyaretlerindeki Akhisarlı bir milletvekilinin seçilebilir sıralarda bulunması gerektiğini tekrarlayan Bakkallar Odası Başkanı Kara; AK Parti’de bulunan ve son 4 yıldır hizmet veren Akhisarlı Manisa AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir’den Akhisar’ın büyük nimet aldığının altını çizdi. Kara 7 Haziran seçimleri öncesi Akhisarlı bir milletvekilinin yine seçilebilir sırada olması dileğinde bulundu.

TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYMAYA HAZIRIZ

Kara sözlerine şöyle devam etti; “bakalar odası ekibi ve yönetimi olarak Akhisar’daki siyasi partilerimizi, iktidar, ana muhalefet ve muhalefet partilerimize ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki 7 Haziran’da yapılacak olan seçimde düşecek görev varsa, her türlü taşın altına elimizi koymaya hazır olduğumuzu beyaz ederiz. Sizlerin de AK Parti olarak İlçe kongresi ve yine ardından gençlik ve kadın kollarında yaptığınız genel kurul seçimlerinde başarılı olan arkadaşlarımıza başarılar dileriz. Allah yar ve yardımcınız olsun, inşallah bir önceki dönemde olduğu gibi Akhisar’ımızdan yine bir milletvekili çıkarsa bizleri mutlu edecektir” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit; “İl başkanlığımız nezdinde yapılan sivil toplum örgütlerinin göstermiş olduğu ilgiden dolayı öncelikle buna da teşekkür ederim. Genel merkezimiz tüm sivil toplum kuruluşlarının AK Parti’nin Manisa’daki milletvekili sıralaması ile ilgili fikirlerini aldı. Buradaki sıralama 7 Nisan’da açıklanacak olan sıralamayı etkileyecek bir sonuçtur. Manisa’mız, Akhisar’ımıza ve Türkiye’miz için hayırlı olsun diyorum, hepimiz teşkilat olarak genel merkezimizin yaptığı sıralamada kim aday olursa olsun, bizim milletvekili adayımızı bir Akhisar’da bir oyu daha fazla nasıl alırız, bir milletvekili nasıl fazla çıkartırız bunun çalışması içerisinde olacağız. Bizim kişilerle ve şahıslarla hiç işimiz yok, biz teşkilatçıyız. Tabiki gönlümüzden Akhisar’dan bir milletvekili tekrar seçilebilir bir sıralamada olması gibi bir teveccühümüz, isteğimiz ve arzumuz var. Çünkü yarım kalmış işlerimiz var, işlerin bitirilmesi ve daha büyük projeleri hayata geçirilmesi açısından çok önemli.

AKHİSAR İLKLERİ YAPMAYA DEVAM EDECEKTİR

Akhisar’da biliyorsunuz hep ilkler yaşandı, belediye seçimlerinde genel seçimlerde hep ilkler yaşandı, bu ilklerin devamı açısından büyük projelerin hayata geçirilmesi açısından bizim için çok önemli. Bir ilk derken işte biz Akhisar Belediyesinde ikinci ve ardından ilk defa üçüncü kez bir ilki gerçekleştirdik. Türkiye’de yine bir ilk demiryolunun dışarı alınması, bu da devam eden bir proje ve ihalesi oldu. Yakında inşallah Allah nasip ederse temeli atılacak ve 2 yıl içerisinde bittiği zaman Akhisar’ı bölen demiryolunun dışarı çıktığını hep beraber yaşayacağız. O alanında yarın bir gün ne olması konusunda hep beraber bir karar vereceğiz, bunlar büyük hayaller” dedi.
Etiketler