scorecardresearch

Akhisar Bakkallar Odasından, MHP İlçe Teşkilatına Zyaret

9 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bakkallar, MHP’den Akhisarlı Milletvekili İstiyor

11 Ocak’ta yapılan genel kurul ile güven tazeleyen Milliyetçi Hareket Partisi Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu ve ekibi, Akhisar Bakkallar Odasını konuk etti.

Akhisar Bakkalları Odası Başkanı Zafer Kara ve Ekibi MHP İlçe Başkanlığını ziyaret ederek yapılan genel kurul sonrası oluşan yönetime ve 7 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimler öncesi başarılar diledi. Ocak ayında MHP’nin güzel bir kongre gerçekleştirdiğine vurgu yapan Bakkallar Odası Başkanı Zafer Kara; “Akhisarlı esnaf odaları olarak sizleri ziyaret etmiştik. Fakat kendi yönetimimle kendi arkadaşlarımızla da tekrar bir tebrik edelim ve bu önümüzdeki seçimlerde de başarılar dileyelim. İnşallah Akhisar’dan ön sıralarda bir milletvekilimiz de yer alırsa, bu bize gurur ve onur da verir. Yolunuz açık olsun diye sizleri ziyaret etmek istedik” dedi.

BİR AYDA 4 KEZ ANKARA’YA GİTTİM

Bizler milletvekili sıralamaları öncesi çalışmalarımızı yaptık, hazırlandık ve şimdi artık 7 Nisan’ı bekliyoruz. 1 ay içerisinde 4 kez Ankara’ya gittim ve burada çalışmaları yaptık. Çalışmalarımızı ve hazırlıklarımızı genel başkanımıza anlattık, değerlendirme yapacaklar. İnşallah 4 adayımızdan bir tanesi ilk sıralamalara girer ve bizi temsil eder. Ama burada sizlerin yani odaların destekleri gerekiyor” dedi.
Etiketler