scorecardresearch

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı Şampiton Engelli Haltercileri Konuk Etti

10 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı Şampiyon Engelli Haltercileri Konuk Etti
Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ve Başkan Yardımcısı Latif Çakmak, Türkiye Engelli Halter Şampiyonu olan Akhisar Belediyespor Engelli Halter Takımını konuk etti. khisar Belediyespor Engelli takımı 25 Ekim 2014 Tarihinde Kırıkkale de yapılan “2014 Kırkkale iller arası Bedensel Engelliler Valilik Halter Turnuvasında takım halinde şampiyon oldu.
Akhisar Belediyespor Engelliler Halter takımı Takım halinde iller arası Valilik kupasında Kırıkkale’de 7 madalya alarak şampiyon olarak Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret ederek kupalarını paylaştılar ve teşekkür ettiler.
Engelli Halter Takımı çalıştırıcısı Ömer Has yönetimindeki halterciler turnuvaya son 15 günde hazırlık yaptıklarını ve idman için gittikleri turnuvadan şampiyon olarak döndüklerini ifade ederek 2015 yılı Kasım ayında Macaristan’da yapılması planlanan Avrupa Şampiyonasına hazırlanacaklarını dile getirdiler.
Engelli sporcuların başarısından büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Salih Hızlı başarıdan çok engellilerin bu şekilde spor yapmasının daha keyifli olduğunu belirterek destek için her zaman Akhisar Belediyesinin sporcunun yanında olacağını kaydetti. Daha çok gencin ve engellinin spor yapması için gayret göstereceklerini belirten Belediye Başkanı Salih Hızlı, şampiyon olan sporcuları tek tek kutladı.
Etiketler