scorecardresearch

Akhisar Belediyespor, İdmanı 12 Şubat 2015, SAİ Kayseri ERciyesspor HAzılrıkları

13 izlenme
Kategori Spor
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
- AKHİSAR BELEDİYESPOR ALT SIRALARDAN KURTULMAK İSTİYOR
- AKHİSAR BELEDİYESPOR’DA HEDEF İLK 6
Spor Toto Süper Lig’de 13 haftadır galibiyet yüzü göremeyen Akhisar Belediyespor, 14 Şubat Cumartesi günü saat 16’da Manisa 19 Mayıs stadında konuk edeceği Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor hazırlıklarını sürdürdü. Yılmaz Atabarut Tesislerinde çalışmalarını tamamlayacak olan yeşil-siyahlılar, Cuma günü Manisa’da kampa girecek ve maç saatini bekleyecek.
Sakatlıkları süren Vaz Te ve Ahmet Cebe, SAİ Kayseri Erciyespor maçı kadrosunda yer alamazken, hafif sakatlığı bulunan Sertan Vardar’ın durumunun ise maç saati belli olacağı bildirildi. Akhisar’da faaliyet gösteren yerel gazete ve ulusal ajans muhabirleri de idman öncesi Teknik Direktör Roberto Carlos ve kaptan Bilal Kısa’ya çiçek takdim ederek Kayseri Erciyesspor maçı öncesi başarılar diledi.
FİLE BEKÇİSİ OĞUZ: ALT SIRALARDA OLMAK BİZİM GİBİ TAKIMA YAKIŞMIYOR
İdman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akhisar Belediyespor’un tecrübeli file bekçisi Oğuz Dağlaroğlu; “13 haftadır kazanamamıza rağmen takımda havamız iyi, bu hafta bu kötü gidişe son vereceğimizi düşünüyorum. Artık zamanının geldiğini düşünüyorum ve çıkış vakti geldi. Alt sıralarda olmak bizim gibi takıma yakışmıyor. Bunu düzeltmek için elimizden geleni yapacağız ve üst sıralara doğru tırmanacağımıza inanıyorum. Takımda büyük değişiklik oldu, bunun için tabiki zaman gerekiyor. Ancak bu süreyi daha da kısaltmaya çalışıyoruz. Toplu şekilde hareket ederek bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Tabiki kolay iş değil, bizler takımın büyükleri olarak sağlayacağız ve her zaman ki gibi iyi bir takım olacağız. Teknik heyet değişikliğini ise olumlu olarak yansıdığını düşünüyorum” dedi.
ROBERTO CARLOS: AKHİSAR SEZON SONUNDA İLK 6 İÇERİSİNDE OLACAKTIR
Akhisarlı basın mensuplarında desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini ifade eden Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Roberto Carlos; “umarım bu hafta sonu bir çıkış olur, bu hafta antrenman yapmaya vaktimiz oldu. Biz geldiğimiz takım hazır değildi oynamaya, bu hafta kazanmamız gerekiyor. Taraftara mutluluk hediye etmemiz gerekiyor, artık zamanı da geldi. Ancak taraftardan önce benim bir galibiyete ihtiyacım var, taraftarla beraber sadece bu Kayseri maçını değil, ondan sonraki maçları da beraber kazanacağız. Takımda bazı önceden gelen hatalar vardı, onların üzerinde çalışıyoruz. Buradan söz veriyorum ki Akhisar sezon sonunda ilk 6 içerisinde olacaktır” dedi.
Etiketler