scorecardresearch

Akhisar Kent Konseyi Kadın Meclisi, Mutlu Evliliğin Sırrı İletişim Konferansı

21 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Akhisar Kadın Meclisinden, Mutlu Evliliğin Sırrı İletişim Konferansı
Akhisar Haber Ajansı - AHA
Akhisar Belediyesi bünyesinde kurulan Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin organize ettiği kadınlara yönelik konferans Akhisar Belediyesi Meclis Salonunda düzenlendi. Meclis salonunda saat 14’de başlayan konferansta Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erol Özmen, “Mutlu Evliliğin Sırrı İletişim” konusunu ele aldı.
Konferans öncesi ilk olarak söz alan Akhisar Kent Konseyi Başkanı Hüsnü Kahraman, bu tür sosyal etkinliklerin çok önemli olduğuna vurgu yaparak tüm meclislerin bu şekilde işlemesi gerektiğini kaydetti. Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Pınar Güney; “ilk seçildiğimiz günden itibaren büyük bir heyecan duyarak büyük bir özveri ile çalışmalarımıza başladık. İlk yaptığımız toplantıda bütün kadınlarımızın tek tek kendi nüfusları ile zahmet vermeden ve çok zorlamadan çıkarabilecekleri projeleri konuştuk. İlk projemizde sayın hocamız ile yollarımız kesişti ve çok da güzel oldu. 14 Şubat gibi güzelliklerin yaşadığı günlerde kadın olarak bizim evlilik ile alakalı iletişim tabiki en hoşlandığımız bölümdür. Önümüzdeki 8 Mart Dünya Kadınlar gününde de yine etkinliğimiz olacaktır” dedi.
Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erol Özmen, salonu dolduran kadınlara mutlu evlilik adına iletişimin ne kadar önemli olduğunu vurguladı.
Etiketler