scorecardresearch

Akhisar Umut'un Acılı Annesi Kibariye Zambak

49 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Umut’un Annesi, Anneler Gününü Gözü Yaşlı Kutlayacak
Akhisar’a 25 Nisan Cuma günü kayıp olan ve 28 Nisan Pazartesi günü sabahı Akhisar TCDD İstasyonu mevkiinde bulunan su depolarına ait kuyuda ölü olarak bulunan 9 yaşındaki Umut Zambak’ın ailesi hala olaya inanamıyor. Umut’un acılı Annesi Kibariye Zambak ise 11 Mayıs’ta kutlanacak Anneler gününe gözü yaşlı olarak girecek.
Zor günler geçirdiklerini dile getiren anne Zambak; “Son iki hafta bizim için çok yıkıcı oldu, gelenimiz gidenimiz, eş, dost, tanıdık, tanımadık herkes geldi. Hepsinden Allah razı olsun, yalnız bırakmadılar bizi, daha hala da gelenimiz oluyor. Boş kalmıyor evimiz, ne bileyim çok zormuş. Allah’tan gelmiş bir şey de diyemiyorum, sofraya oturuyoruz gözümüz arıyor, yatıyoruz arıyoruz. Çocuklar okuldan geliyor, kapı çalacakmış gibi geliyor. Resimlerine de artık doğru düzgün bakamıyoruz” dedi.
Yetkililerden resmi bir açıklama gelmediğini dile getiren Anne Zambak; “yetkililerden resmi bir açıklama gelmedi, biz de bekliyoruz sonuçları. Yani net bir bilgimiz yok şuan için, benim olayla ilgili pek net bir bilgim yok. Nasıl oldu, nasıl gitti, nasıl olduğundan dolayı. Olay yerini gidip görmedim çoğunlukla yakınlarımın anlattığından bilgilerim var” dedi.
Acılı anne Zambak “Bu anneler gününde yanımda olmayacak, Anneler Günün kutlu olsun diyemeyecek. Onun yeri bir başkaydı” dedi.
Etiketler