scorecardresearch

Hüsnü Kahraman Manisa Medya TV Engin Akyüz ile Konuşuyorum Canlı Programı

20 izlenme
Kategori TV-Magazin
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Hüsnü Kahraman’dan Gündeme İlişkin Açıklamalar
Akhisar Haber Ajansı - HAA

1984-1989 yılları arasında Akhisar Belediye Başkanlığı yapmış, Akhisar Kent Konseyi Başkanı, Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Akhisar Temsilciliği Başkanı ve Akhisar Sağlık, Eğitim ve Kültür Vakfı (AK-SEK) Başkanı Hüsnü Kahraman Manisa Medya TV’de “Engin Akyüz ile Konuşuyorum” adlı programın canlı yayın konuğu oldu.

Program sunucusu Engin Akyüz’ün sorularını içtenlikle yanıtlayan Hüsnü Kahraman programda ilk olarak Kent Konseyi ve projeleri hakkında açıklamalar yaptı. Kahraman TÜRFAD Akhisar Şubesi olarak, Akhisarspor’un 8 Nisan’da kutlanacak olan 45. kuruluş yıldönümü için kutlama programı düzenlediklerini dile getirdi. Kahraman Akhisar’da yapılan stadyumunda Akhisar Belediyesi aracılığı ile Akhisar halkı tarafından yapıldığını, Türkiye’de 33 stad yapıldığını bunların sadece bir veya iki tanesi halk tarafından yapıldığının altınız çizdi.

CEZA YİYEN TARAFTARIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ

Manisaspor ile yapılan kupa maçında 50 ila 60 taraftarın hak mahrumiyeti cezası almasını yorumlayan Kahraman şunları ifade etti; “Akhisarspor’un seyircisi 90 yıllık kültürü ve birikimi ile gelen fevkalade terbiyeli, fevkalade güzel bir seyirci. Maalesef böyle bir ceza alması hepimizi çok üzdü. Bu cezayı Futbol Federasyonu vermedi, bu cezayı Manisa Emniyet Müdürlüğü ceza olarak oluşturmuş, maalesef Manisa Emniyet Müdürlüğü’nün karar bu. Tabiki vilayet, valilik makamı onaylamıştır, 50 ila 60 çocuğumuz gencimiz, böyle bir cezaya çarptırılmıştır. Böyle bir olay Türkiye’de bir ilk, zaten biz ilklerin takımıyız. Biz mutlaka konu ile ilgili irtibata geçip onların adına eğer bir hataları varsa özür dileriz, affedilmelerini isteyelim. Sanıyorum onlar da büyüklük göstereceklerdir” dedi.
Etiketler