scorecardresearch

Oda Başkanları, Vergi Dairesi Müdürünü Ziyaret Etti

5 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Oda Başkanları, Vergi Dairesi Müdürünü Ziyaret Etti
Akhisar Haber Ajansı-AHA

Akhisar Esnaf Odası Başkanları, Akhisar'a yeni atanan Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Yürekli'yi makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Yürekli, ziyarete gelen Manisa Esnaf Odaları Yönetim Kurulu Üyesi ve Akhisar Lokantacılar, Köfteciler Odası Başkanı Adem Duman, Akhisar Tuhafiye ve Manifaturacılar Odası Ruşen Üren, Akhisar Bakkallar Odası Başkanı Zafer Kara, Elektronikçiler Odası Başkanı Üzeyir Arslan, Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Sami Ekerbiçer, Marangoz ve Mobilyacılar Odası Başkanı Recep Akkaya, Sebzeciler Odası Başkanı Mustafa Güral, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Çakar, Demirciler Odası Başkanı Ersen tepeci, Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Tahir Memişler'i kapıda karşıladı.

Oda başkanları adına Akhisar Lokantacılar Başkanı Adem Duman, Vergi Dairesi müdürü Mustafa Yürekli'ye Oda Başkanları başkanlarını tanıttı ve yeni görevinde üstün başarılı çalışmalar dileğinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Akhisar vergi dairesi Müdürü Mustafa Yürekli;"Vergi bu ülke için olmazsa olmazlardan biridir. Kanun gücünde olan vergilerin bir şekilde toplanması gerekmektedir. Vergi dairesi olarak vergileri vatandaşları incitmeden, kaliteyi artırarak mükelleflerimizi memnun ederek toplama gayretinde olacağız" dedi.
Etiketler