scorecardresearch

Pehlivanoğlu, Akhisar'daki 5. Marketini Hizmete Açtı!

60 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Pehlivanoğlu, Akhisar'daki 5. Marketini Hizmete Açtı!
KENAN MOLLA (AKHİSAR)

Merkezi İzmir’de bulunan ve Ege Bölgesi’ndeki şubeleriyle müşterilerine hizmet veren Pehlivanoğlu Marketler zinciri Akhisar'daki 5.ci, Ege Bölgesindeki 126’nci mağazasını Reşatbey mahallesi 174 Sokak 37/13-14 numarada hizmete açtı. Akhisar'da 4 marketi olan ve bunlara Ekspres 5 mağazasını ekleyerek 5.ci marketin açılış kurdelesini Pehlivanoğlu, Marketler zinciri Bölge Müdürü Hasan Türker ve Ali Pehlivanoğlu'nun bacanağı İsmail Ömek birlikte kestiler.

Ekspres Mazağa sorumlusu İsmail Gül ve 3 personelle 3280 metrekarede Akhisarlılara hizmet vereceğini söyleyen Bölge Müdürü Hasan Türker;" Akhisar'da 5, Ege'de ise 126'ıncı marketi açtıklarını söyledi.

Bölge Müdürü Hasan Türker;" Bildiğiniz gibi Pehlivanoğlu Akhisar’dan oluşan bir kurumdur. Sizlere minnet borcumuz var. Bu nedenle yeni şubemizi patronlarımızın eski mahallesinde açma kararı verildi ve burada açıldı. Hepimize hayırlı olsun. Burada amaç sizlere daha iyi, kaliteli ve ucuza hizmet vermektir. Mağazamızda diğer mağazalara oranla yüzde 8 ve yüzde 10 oranla daha ucuza ürün bulacaksınız. Hepinize çok teşekkür ediyor iyi alışverişler diliyorum diyerek sözlerini tamamladı.

Açılış öncesi AFEM Halk oyunları ekibinin Zeybek gösterisi açılışa gelen davetliler tarafından çok beğenild
Etiketler