scorecardresearch

Rize'de, Akhisar Belediyespor Güreş Takımına Çirkin Saldırı

8 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Akhisarlı Güreşçilere Rize’de Çirkin Saldırı
Haber Merkezi
Türkiye Güreş Federasyonu Süper Ligi’nde mücadele veren Akhisar Belediyespor güreş takımı, 5. Hafta müsabakası için gittiği Rize’de çirkin bir saldırıya maruz kaldı.
Edinilen bilgiye göre Akhisar Belediyespor 4-3 önde götürdüğü müsabakadan, emniyet tedbirlerinin olmayışı, takımın sporcu sağlığı ve can güvenliği tehlikesi olması sebebiyle çekildi.
Akhisar Belediyespor tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “22 Kasım 2015 tarihinde Rize'de yapılan Türkiye Güreş Süper Ligi Çaykur Rize Spor Akhisar Bld. Spor 5.hafta karşılaşmasında takımımızın 4-3 önde iken takımımıza sözlü ve fiili müdahalelere sebebi ile emniyet tedbirlerinin olmayışı ve takımımızın sporcu sağlığı ve can güvenliği tehlikesi olması sebebiyle takımımızı müsabakadan çektik. Teknik Direktörümüz İsmail Göze darp raporunu Rize'de sağlıklı bir ortam olmadığından dolayı Trabzon Farabi Araştırma Hastanesinden alınmıştır. Konu ile ilgili gerekli mercilere hukuki anlamda başvuru yapılmıştır. Spor Kamuoyuna duyurulur” denildi.
Etiketler