scorecardresearch

Saadet Partisi Genel Başkanı Akhisar

53 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Saadet Partisi Genel Başkanı Akhisar'da
Akhisar Haber Ajansı - AHA

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Akhisar teşkilatını ziyaret ederek gündeme ilişkin bilgiler verdi. Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayını da tanıtan Kamalak gündemde bulunan yolsuzluklar ile ilgili de açıklamalarda bulundu. İlk olarak konuşan Saadet Partisi İlçe Başkanı Fikret Aysu ikinci kez Akhisar’ı ziyaret eden Genel Başkanlarına Akhisar’a verdikleri değerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Projelerini de açıklayan Akhisar Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Kuzum yaptığı açıklamada "bizler tüm İslam alemimin özlediği bir genel başkana sahibiz, bundan dolayı şükürler olsun. 30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi beni başkan adayı olarak gördüler ve bunun üzerine çalışmalarımıza hemen başladık. İki aydır tüm teşkilat olarak var gücümüz ile çalışıyoruz. Öncelikle çalışmalarımıza köylerden başladık. Daha sonra merkeze daralarak devam edeceğiz. Belediyeye sahip olduğumuz zaman tüm belediye kapıları açılacak ve tüyü bitmemiş herkesin hakkını koruyacağız. İnşallah Belediyeyi alıp en başta en büyük projemiz olan bu hakkı koruyacağımızı herkese anlatıyoruz" dedi.

Ülke gündemine ilişkin soruları da yanıtlayan Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak “Türkiye’nin 971 ilçesi var, 383 beldesi, 81 ili var. Buraya ikinci gelişimiz, bütün Anadolu’yu dolaşıyoruz.

Derdimiz sizin derdinizdir. Derdimiz İslam aleminin derdidir. Derdimiz mazlumların derdidir. Derdimiz tüm insanlığın derdidir. Bizim büyüklerimiz, önderlerimiz var liderlerimiz var. Bunlardan biride Hz. Ömer’dir. "Kenar-ı Diclede bir kurt kapsa koyunu, Gelir de adl-i ilâhi Ömer'den sorar onu!" diyordu. Tüm insanlığın derdi bizim derdimiz. Zulm ile bir damla kan dökse biri, o bir damla kan umman olur gelir boğar bizi. İşte derdimiz mazlumların derdidir. devamı akhisarhaber.com'da
Etiketler