scorecardresearch

Sevdamız Resim sergisi, Manisalı sanatseverler ile buluştu

6 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 12 gün önce
DilTürkçe
Açıklama
Sevdamız Resim sergisi, Manisalı sanatseverler ile buluştu
Haber Merkezi

Manisa Büyükşehir Belediyesi aylık kültür sanat etkinlikleri takviminde yer alan Akhisar Belediyesi Sanat Atölyesinde hizmet veren ‘Sevdamız Resim’ sergisi açıldı. Sanatseverler, 09-15 Nisan 2018 tarihleri arasında Fatih Sergi Salonu’nda sergiyi ziyaret edebilecekler.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, sanatseverlerin eserlerini gün yüzüne çıkarması ve daha geniş kitlelere ulaştırması için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Akhisar Haber Ajansı köşe yazarımız Saadet Atalı ve bir grup yetişkinin hazırladığı eserler, Fatih Sergi Salonu’nda sanatseverlerle buluştu. Serginin açılışına İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Hasan Torun da katıldı. Program açılış konuşmaları ve kurdele kesimi ile başladı. Konuşmasında Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin eserlerini sergilemeleri için ev sahipliği yaptığına değinen Atalı, Başkan Cengiz Ergün’e de teşekkürlerini iletti. Sanatseverler, 09-15 Nisan 2018 tarihleri arasında Fatih Sergi Salonu’nda sergiyi ziyaret edebilecekler.

Sergi daha önce 12-26 Şubat 2018 tarihleri arasında Akhisar'da birinci nakliye caddesi üzerinde Akhisarlı sanatsever ile buluşmuştu.
Etiketler